fbpx

Šratasvydis – tai aktyvi pramoga, kurioje naudojamos tikrų karinių automatų kopijos, šaudančios 6mm plastikiniais šratais. Šratasvydis yra tikrų karinių veiksmų simuliatorius, kuris dar yra žinomas kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, kurio pagrindinis tikslas – susidirbimas su komanda, komandos formavimas ir karinio pobūdžio užduočių vykdymas. Čia išryškėja visos užslėptos žmogaus savybės ir mokėjimas priimti sprendimus ne tik už save, bet ir už komandos draugus.
Airsoft renginiai organizuojami TACTICAL DAY kariniame poligone. Tačiau ne bėda, jei esate išsirinkę kitą teritoriją, mielai atvyksime ir sukursime karines pramogas pagal Jūsų pageidavimus.
Žaidimus veda daugiametę patirtį turintys profesionalūs instruktoriai. Žaidimo metu sukuriamas specialus scenarijus, kuris leis išbandyti ne tik šaudymą į priešininkus, bet reikės atlikti ir karinius standartus atitinkančias užduotis, tokias kaip kambarių valymas, objekto gynyba, staigus šturmas ir atsitraukimas. Kad mūšis būtų tikroviškesnis ir užtikrinantis didesnį adrenalino pliūpsnį, papildomai galėsite pasitelkti airsoft ir dūmines granatas. Po visko, norintiems atsikvėpti ir paįvairinti ragautus patiekalus, siūlome įsigyti karinius sausus maisto davinius ir specialioje poilsio zonoje jais pasimėgauti.

 

Airsoft renginiai Vilniuje
Karinis laisvalaikis

D.U.K.

1. Dalyvausiu pirmą kartą, kaip reikia apsirengti ? 

Apranga dalyvaujant mūsų renginiuose turi būti laisvo stiliaus. Rekomenduotina, kad drabužiai būtų patogūs ir nevaržantys judesių.  Taip pat tinkantys pagal oro sąlygas.

2.  Ar pramogoje gali dalyvauti pavieniai asmenys ?

Taip, gali. Prie kiekvienos paslaugos skelbiame datas, kada yra renkami pavieniai asmenys. Artimiausi renginiai

3.  Ar teikiate paslaugas tik savo teritorijoje ? 

Galime organizuoti pramogas ir Jūsų pasirinktoje teritorijoje. Esame nepririšti prie vietos ir mielai atvyksime ten, kur pageidausite.

4. Jei mūsų grupėje yra mažiau dalyvių nei nurodytas minimalus dalyvių skaičius, ar paslaugos kaina bus mažesnė ?

Kiekviena paslauga turi savo minimalų dalyvių skaičių, todėl, jei Jūsų bus mažiau nei nurodytas minimalus dalyvių skaičius, teks mokėti minimalią nustatytą paslaugos kainą.

5. Ar pramogos skirtos tik vyrams ? 

Pramogose gali dalyvauti ne tik vyrai, bet ir moterys.

6. Koks turi būti mano fizinis pasirengimas ?

Beveik visos užduotys yra sukurtos taip, kad jas galėtų atlikti jokio specialaus fizinio pasirengimo neturintis žmogus.

7. Ar gali būti rimtų pasekmių sveikatai ?

Saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Jeigu elgsitės pagal instruktorių nurodymus, jokių rimtesnių traumų neturėsite.

8. Kokie asmenys negali dalyvauti ?

Apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Taip pat turintys specifinių sveikatos problemų dėl kurių yra draudžiamas fizinis aktyvumas.

 9. Ar gali dalyvauti nepilnamečiai ?

Visos paslaugos skirtos tik nuo 18 metų ir vyresniems ( jaunesniems dalyviams privalomas raštiškas tėvų sutikimas ir atsakingo asmens kartu dalyvavimas. Jaunesniems nei 16 metų – dalyvavimas negalimas ).