fbpx
15€
  • 2019-04-28
  • Vievis
  • 12h

 

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA — >>> https://sratas.lt/renginys/42

 

 

Prieš kelis mėnesius Čebolijos oro erdvės gynybos pajėgoms pavyko aptikti ir numušti neatpažintą skraidantį objektą. Vismaliukijos regione iš dangaus nukritusiais NSO likučiais susidomėjo visi. Čebolijos Reguliarioji Armija pradėjo operaciją “dūžis”, kurios tikslas buvo apsaugoti NSO nuolaužas ir pristatyti jas tyrimams į sostinę. Atlikti potencialiai pavojingų nuolaužų surinkimą regione dislokuotoms ČRA pajėgoms buvo atsiųstas profesorius Šatanovičius.

Kaip potencialų pasipelnymo būdą tai įvertino ir Čebolijos Liūtai – ekstremistinė grupuotė, kuri save vadina šalies išsilaisvinimo judėjimu. Laisvės kariams NSO praktiškai nukrito tiesiai ant galvos – negalėjo neveikti ir jie.

Nors ČRA buvo gerai aprūpinti ir vykdė operaciją itin profesionaliai, dėl spaudimo iš dviejų pusių bei prastos transporto priemonės techninės būklės, prarado visas surinktas NSO nuolaužas. Vėlesni kariuomenės pranešimai minėjo užsienio šalių personas, kurios galimai veikė regione ir bendravo tiek su Laisvės Kariais, tiek su Čebolijos Liūtais.

Karinės žvalgybos duomenimis, nuo to karto Čebolijos Liūtai užsitikrino papildomą rėmimą ginklais bei finansais iš nenustatyto šaltinio.  Sustiprėję jie iš Vismaliukijos regiono išstūmė ČRA pajėgas.
Laisvės kariai buvo nustekenti, bet siekdami atgauti savo istorines žemes pradėjo derybas su Čebolijos valdžia – mainais už amnestiją, pagalbą bei integraciją į Čeboliją pasiūlė perduoti užvaldytas NSO nuolaužas.

Susitikimas suorganizuotas Vievuliškyje – sanatorijų, reabilitacijos bei optimizacijos centre, kuris po komunistinės sąjungos griūties prarado savo spindesį ir lėtai grimsta į nebūtį.

Nepaisant to, kad susitikimą saugos elitinis ČRA burys, gerklėje tvyro nepatogi įtampa.