fbpx
nuo 10€
  • 2018-12-09
  • VIEVIS
  • trukmė - 6 val.


10 €, apmokant iki 2018-12-06 bilietų kiekis ribostas 100 vnt. 
* 20 €, apmokant iki 2018-12-08 jei liks bilietų.
* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

 

Dalyvių kiekis ribotas, 100 BILIETŲ su savo įranga žaidėjams !

 

DALYVIO BILIETO KAINA NETURINTIEMS SAVO ĮRANGOS
* 29 € naujoko/nuomininko paketas, apmokant iki 2018-12-06
* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

 

Dalyvių kiekis ribotas, 20 BILIETŲ nuomininkams !

 

* bilietą sudaro – teritorijos nuoma, maitinimas, geriamo vandens papildymas, žemėlapiai, žaidimo rekvizitai, geras oras.
* nuomininko paketą sudaro – žaidimo bilietas, ginklas G36/AKSU, taktinė liemenė, apranga, veido/akių apsauga, oranžinė liemenė, 1000 šovinių.
* dalyviui neatvykus į žaidimą, mokestis negrąžinamas. Galimas keitimas į kitą dalyvį/nuomininką iš anksto suderinus.

 

REGISTRACIJA KOMANDOMS IR LSK —>>>>https://sratas.lt/renginys/21

 

REGISTRACIJA NAUJOKAMS/NUOMININKAMS

Visi žaidimo dalyviai su savo įranga privalo turėti raudoną (oranžinę) automobilinę liemenę.

RENGINYS SKIRTAS TIK N-18

 

Žaidimo tipas: CQB / airsoft / mūšis pastatų komplekse

Žaidimas vyks, pagal galiojančias LSB taisykles, taikant ginklų limitus.

Klasė…Ginklas…………………Galingumas su 0,2 g bbs…Saugus atstumas…Pastate………Lauke

1……….Bet koks…………………..iki 100 m/s…………………1 m…………………..pavieniai……….be apribojimų

2……….Bet koks…………………..101 – 130 m/s……………..5 m…………………..pavieniai……….be apribojimų

3……….Kulkosvaidžiai……………125-150 m/s………………..15 m…………………draudžiama……be apribojimų

4……….Snaiperiniai……………….125 – 150 m/s……………..15 m…………………draudžiama……pavieniai

5……….Snaiperiniai……………….151 – 170 m/s……………..20 m…………………draudžiama……pavieniai

6……….Snaiperiniai bolt action…171 – 200 m/s……………..30 m…………………draudžiama……pavieniai

 

TACTICAL DAY ŽAIDIMO PROGRAMA

Renginio laikai:

09:00 – 10:00 žaidėjų atvykimas, chronavimas
10:00 – 11:00 bendras visų žaidėjų “breefingas”, pasiruošimas žaidimui
11:00 – 16:00 žaidimas
17:00 – maitinimas, žaidimo aptarimas

 

Pagrindinės žaidimo užduotys

 

Pristatome šventinį TacticalDay žaidimą 2018-12-09.

 

Kaip ir kasmet, Kalėdos yra nuostabus metas, kuomet Kalėdų senelis aplanko ne tik vaikus, bet ir airsofterius. Tačiau visuomet Kalėdas bando pavogti piktasis Grinčas, kurio tikslas yra sugriauti žiemos šventę. Tai gi, gelbėjant Kalėdas pasitelkiamos X ir Y pajėgos, kurios nori padėti Kalėdų seneliui. Tačiau Kalėdų seneliui nėra svarbu, kas jas išgelbės. X ir Y pajėgos turi savo interesų ir tikslų, kadangi tiems, kas išgelbės Kalėdas, senelis pažadėjo dovanų ir laimingų Kalėdų.
Grinčas pavogė Kalėdų senelio dovanų maišą, kuris pripildytas įvairiausių dovanų airsofto žaidėjams. Tačiau, kad nebūtų lengva, Grinčas dovanų maišą užminavo ir kodą išslapstė po visą karinį Tactical Day žaidimo poligoną. Kodo dalys yra pasklidusios šventiškose dėžutėse, kalėdiniuose eilėraščiuose, todėl X ir Y pajėgos turės surasti dėžutes ir išsiaiškinti kodo dalis. Radus šventišką dėžutę apie ją reikės pranešti savo pusės Elfui (vadui), naudojant radijo ryšio priemones, ir ją išsaugoti 30 min. Praėjus pusvalandžiui šventišką dėžutę reikia gabenti pas savo pusės Elfą (vadą) ir jis ją galės išpakuoti. Išsiaiškinus kodo dalis, X arba Y pajėgos galės išgelbėti Kalėdas ir gauti Kalėdų senelio palankumą.
Kadangi Kalėdų senelis nepasitiki nei X, nei Y pajėgomis, jis kariniame TacticalDay miestelyje bandys ieškoti kodo dalių, tam, kad šventės būtų su Kalėdomis ir Grinčui nepavyktų sugriauti šventės. Taip pat Kalėdų senelis turės humanitarinių priemonių, kurios labai aktualios X ir Y pajėgoms (žaidybiniai pleistrai, dūmai,  airsoft granatos ), tačiau paramą bus galima gauti TIK pasakant gražų šventišką eilėraštį Kalėdų seneliui atsisėdus ant kelių. Be to, Kalėdų senelis pasižymi stebuklingomis galiomis, jis gali pagydyti žaidėją mūšyje (nuimti žaidybinį pleistrą).
Blogiems Grinčo užvaldytiems airsofto žaidėjams senelis paruošė auklėjimo priemones. Jis bus ginkluotas ir galės pašauti žaidėją žaidimo metu, Kalėdų senelio šūviai yra nebepagydomi ir žaidėjas privalo eiti į „mertviaką“ . Šventiškas žaidimas skirtas ne tik pasidžiaugti artėjančiomis Kalėdomis, bet ir simboliškai paminėti šių metų Tactical Day sezono uždarymą.

 

Pagrindinės žaidimo taisyklės

 

Medicinos taisyklė:

 

Pirmą kartą nukautas žaidėjas privalo užsivilkti oranžinę liemenę ir 5 minutes kviesti mediką. Medikas, tai kiekvienas gyvas skyriaus karys, turintis gydymo priemones ( žaidybinis pleistras). Pagydytas žaidėjas žaidžia iki kito nukovimo, tuomet eina į „mertviaką“. Žaidėjai nukauti peiliu, granata, mina ar kita pirotechnika žūsta iškart ir vyksta į „mertviaką“. Jei žaidėjas įsitikinęs, kad jo kariaujančioje pusėje nėra žaidybinių pleistrų, po pirmo pataikymo neprivaloma kviestis mediko, galimas ėjimas iš karto į „mertviaką“.

 

 

Pirotechnikos naudojimas:

 

Žaidimo metu naudojamas toks kiekis žaidybinių granatų, kiek talpinama į savo amunicinės liemenės ar diržo dėkliukus („paučus“) Leidžiama naudoti granatas TIK su „ŽUKI“ užtaisu, arba atitinkančio galingumo kito gamintojo petardomis ( galingumas 0,4 g.). Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Granatų ir dūminių užtaisų naudojimas gali būti draudžiamas organizatorių. Granatos naikinimo spindulys lauke yra 3m., o pastatuose naikina visus patalpoje esančius žaidėjus. Spintos, sofos, atraminės pastato kolonos ir kiti daiktai apart solidžių vientisų betoninių sienų nėra laikomi priedanga. Išvengti į patalpą įmestos granatos sunaikinimo galima tik perbėgus į kitą pastate esančią patalpą. Apkase esantys kariai laikomi nukautais tik, jei granata įkrito į apkasą, kuriame taip pat galioja ir 3m. spindulio taisyklė.

 

Šaudymo taisyklės:

 

Visiems žaidėjams, kurių ginklo greitis neviršija 130m/s. leidžiama šaudyti pastato viduje tik pavieniu rėžimu. Tačiau minimalus atstumas iki taikinio turi būti ne mažesnis nei 5m. Jei atstumas yra mažesnis šaudyti pastato viduje iš karabino draudžiama.  Iš pastato vidaus į išorę šaudyti leidžiama visų ginklų turėtojams, jei pro šaudymo angą, t.y. langą, duris ar skylę sienoje yra iškišama bent trečdalis ginklo bei yra laikomasi saugos atstumo taikomo savo klasės ginklui. Šaudymas iš pastato gilumos į išorę yra griežtai draudžiamas, šaudoma tik vizualiai matant taikinį, t.y. iškišus ginklą per pastato angą nematant priešo šaudyti griežtai draudžiama.
Atvejai kuomet priešai yra jau prie pastato sienų ar prieigų, šaudymas iš gilumos galimas su ginklais kurių greitis neviršija 130 m/s tačiau taikant pastato viduje šaudymo taisykles.

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas pastato viduje yra draudžiamas, o leidžiamas tik su turimu pistoletu, ar shotgun  ar turint papildomą ginklą iki 130m/s.

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas iš pastato į išorę yra leidžiamas pagal šaudymo iš pastato į išorę taisykles bei laikantis savo ginklo klasės saugaus atstumo taisyklių.

Angaruose/garažuose/tuneliuose, kuriuos sudaro dvi sienos ir stogas, o ne atskiri kambariai ar patalpos, galioja žaidimo ne pastatuose taisyklės. Rikošeto taisyklė galioja pastatuose ir lauke, t.y., jei BBS atšoko nuo sienos, kito žaidėjo, medžio ir t.t., tai toks pataikymas traktuojamas, kaip tiesioginis ir žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis.

Atvejai kuomet susitinka du žaidėjai su besitaikančiais ginklais ir atstumai nėra saugūs šauti vienas į kitą. Abu žaidėjai traktuojami kaip pašauti ir vadovaujasi medicinos taisyklėmis. Jei situacija yra tokia pat tačiau vienas iš žaidėju yra su pistoletu, o kitas su karabinu, tai žaidėjas su karabinu traktuojamas nukautu, nes žaidėjui su pistoletu saugaus atstumo taisyklės leidžia šaudyti.
Atvejai kuomet vienas žaidėjas stovi nugara ir skaičiuoja paukščius, o kitas žaidėjas iš nugaros prieina tyliai su karabinu ir saugus atstumas neleidžia šauti ( t.y. atstumas mažesnis nei 5 metrai ) žaidėjas skaičiuojantis paukščius traktuojamas nukautu ir vadovaujasi medicinos taisykle.

 

 

Iškilus klausimams kreiptis: el.paštu info@tacticalday.lt arba tel. +37064537463 Irmantas