TACTICAL DAY - Tai patyrusi, energinga ir kūrybinių idėjų nestinganti renginių organizavimo komanda. Organizuojame karines pramogas ir ekstremalius pojūčius kuriantį laisvalaikį. Mūsų komandą jungia ilgametė patirtis, kuri įgyta karinėse ir privačiose sukarintose struktūrose. Visas žinias ir karinį meną pritaikėme ir pavertėme karinėmis pramogomis, kurias gali išmėginti ne tik pavieniai asmenys, bet ir įmonės ar draugų kompanijos, ieškančios kažko išskirtinio ir įtraukiančio. Subūrę profesionalią komandą galime pasiūlyti ne tik įdomias pramogas, bet ir naudingų žinių arsenalą.

Mūsų misija - kurti nepamirštamus kolektyvinius nuotykius ir pramogas, kurių metu įgyjama patirtis turėtų praktinę naudą ir palaikytų dalyvių vienybę.

Kokybė -  ypatingai didelį dėmesį skiriame teikiamų paslaugų kokybei. Analizuojame grįžtamąjį ryšį, kad užtikrintume aukštą renginių kokybę, kuri viršytų klientų lūkesčius. Nuolatos investuojame į įrangos atnaujinimą, programų ruošimą ir instruktorių profesinį tobulėjimą tam, kad galiausiai galėtume Jums suteikti aktyvias pramogas, pilnas iššūkių, juoko ir azarto.