Airsoft (šratasvydžio) žaidimai

 

4.9/5 - (32 votes)
Kaina 43€ asmeniui (esant grupei 15 ar daugiau asmenų, kaina 40€/asm.)
Programa 10 ir daugiau asmenų
Renginio trukmė: 3 val.
Aprangą suteikiame (reikia pasirūpinti tik avalyne)
TACTICAL DAY karinis poligonas arba galime atvykti pas Jus
Kita informacija: pramoga skirta tik nuo 18 metų ir vyresniems (jaunesniems dalyviams privalomas raštiškas tėvų sutikimas)

Žaidėjo paketą sudaro: šratasvydžio automatas, maskuojanti apranga, veido apsauga, akiniai, 1000 šovinių, taktinė liemenė, instruktoriaus priežiūra. 

 


Žaidimo metu galima įsigyti papildomai:

1000  šovinių – 5 €,

Karišką maisto davinį – 7 €/vnt

 


Švenčiantiems karinį bernvakarį, mergvakarį, gimtadienį ar turintiems ypatingą progą, siūlome spec. programą. Norintiems sužinoti daugiau, susisiekite !!!

 


Neturi  grupės, bet nori sudalyvauti AIRSOFT žaidime? Žiūrėk artimiausius organizuojamus renginius ir dalyvauk !!!

Kas yra Airsoftas (Šratasvydis)?

Airsoftas – aktyvi pramoga, kurioje naudojamos tikrų karinių automatų kopijos, šaudančios 6mm plastikiniais šratais. Šratasvydis yra tikrų karinių veiksmų simuliatorius, kuris dar yra žinomas kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, kurio pagrindinis tikslas – susidirbimas su komanda, komandos formavimas ir karinio pobūdžio užduočių vykdymas. Čia išryškėja visos užslėptos žmogaus savybės ir mokėjimas priimti sprendimus ne tik už save, bet ir už komandos draugus.

Airsoft renginių organizavimas:

Airsoft renginiai organizuojami TACTICAL DAY kariniame poligone. Tačiau ne bėda, jei esate išsirinkę kitą teritoriją. Mielai atvyksime ir sukursime karines pramogas pagal Jūsų pageidavimus.
Žaidimus veda daugiametę patirtį turintys profesionalūs instruktoriai.

 

Airsoft žaidimai:

Airsoft žaidimo metu sukuriamas specialus scenarijus, kuris leis išbandyti ne tik šaudymą į priešininkus, bet reikės atlikti ir karinius standartus atitinkančias užduotis, tokias kaip kambarių valymas, objekto gynyba, staigus šturmas ir atsitraukimas. Kad mūšis būtų tikroviškesnis ir užtikrinantis didesnį adrenalino pliūpsnį, papildomai galėsite pasitelkti airsoft ir dūmines granatas. Po visko, norintiems atsikvėpti ir paįvairinti ragautus patiekalus, siūlome įsigyti karinius sausus maisto davinius ir specialioje poilsio zonoje jais pasimėgauti

Kuo skiriasi airsoftas ir dažasvydis:

Airsoftas, dar kitaip vadinamas šratasvydžiu, žinomas kaip tikrų karinių veiksmų simuliatorius, kuris pritaikomas bet kokioje teritorijoje ar miške. Airsofte naudojamos tikrų ginklų elektro-pneumatinės ginklų kopijos, kurios atitinka savo svoriu ir išvaizda tikram koviniam ginklui. Dažniausiai šratasvydyje naudojami ginklai veikia akumuliatoriaus pagalba. Airsoft ginklai šaudo pavieniu ir automatiniu rėžimais, ginklų greitošauda – 720 šūvių per 1 min. Airsoft ginklų šūvio nuotolis priklauso nuo ginklo galingumo, tačiau dauguma šturmo karabinų šūvio nuotolis yra 40/50 metrų, iš dviejų šūvių galima pataikyti į A4 formato lapo dydžio taikinį. Šratasvydyje visi pataikymai pagrįsti sąžiningumo principu, todėl, kai į Jus ar Jūsų ekipuotės dalį pataiko priešininkas, privalote prisipažinti, kad į Jus pataikė. Airsofte nenaudojami šaudmenys, paliekantys dažus ant ekipuotės ar teritorijoje esančių  pastatų, medžių ir t.t

 

Karinė pramoga:

Karinė pramoga – tai renginio tematika, kurioje sukuriamas visos dienos karinis užimtumas. Mūsų tikslas per ribotą laiką sukurti visos dienos karines pramogas, į kurias įtraukiame ne tik airsoft žaidimus, tačiau ir karinius standartus atitinkančius kliūčių ruožus, išgyvenimo kurso pradžiamokslį, karinius taktinius mokymus bei kitas smagias ir aktyvias karines pramogos per kurias Jūs ir Jūsų draugai atskleidžia visus savo įgūdžius bei savybes. Karines pramogas sukuriame estafečių principu, todėl visas paslaugas išskirstome segmentais per kuriuos visi dalyviai privalo praeiti ir uždirbti savo komandai kuo daugiau taškų, tad kiekvienas dalyvis gali atrasti save karinėse užduotyse.

 • puiki komanda ir instruktoriai. Gera nuotaika garantuota bet kokiu oru.

  Darius TLS Company Avatar
  Darius TLS Company
  8/07/2022

  Labai smagu, daug informacijos ir praktikos, labai patiko kariniai mokymai. Instruktoriai zino ka daro. Rekomenduoju tiem kas nori aktyviai ir kariskai pajudeti !

  Greta Ščajevaitė Avatar
  Greta Ščajevaitė
  7/21/2022

  Labai smagi pramoga, super kolektyvas, gera kokybe, daug idomiu uzduociu, viska duoda ir rubai kvepia. Rekomenduoju!

  Vaidas XP Avatar
  Vaidas XP
  7/21/2022

  Rekomenduoju. Malonus aptarnavimas, pramoga puikiai suorganizuota

  Justas Justas Avatar
  Justas Justas
  7/21/2022
 • Dalyvavom po pertraukos, labai patiko. Malonus bendravimas, gerai viskas sustiguota iki pačių smulkmenų. Gaila tik, kad didelis užimtumas ir ne visada yra laisvos vietos. Rekomenduoju !

  Irmantas Ciukėvičius Avatar
  Irmantas Ciukėvičius
  7/21/2022

  Prastas aptarnavimas. Komunikacijos trūkumas.

  Mantvydas Kasparavičius Avatar
  Mantvydas Kasparavičius
  7/21/2022

  Likus 3 dienoms iki įmonės šventės pasiskambinome pasitikslinti ar niekas nepasikeitė ir sužinojome, kad mūsų rezervacija tiesiog negalioja, o mums apie tai niekas nepranešė... Tai ačiū, kad likome ant ledo su užsakytu ir apmokėtu transportu.

  Vilius Šukys Avatar
  Vilius Šukys
  10/17/2021

  Nuostabu

  Danielius M Avatar
  Danielius M
  6/07/2021