Airsoft (šratasvydžio) žaidimai

 

Kaina  25€ žmogui
Programa 10 ir daugiau asmenų
Renginio trukmė: 3 val.
Aprangą suteikiame ( reikia pasirūpinti tik avalyne )
TACTICAL DAY karinis poligonas (Vievyje) arba galime atvykti pas Jus
Kita informacija: pramoga skirta tik nuo 18 metų ir vyresniems ( jaunesniems dalyviams privalomas raštiškas tėvų sutikimas )

Žaidėjo paketą sudaro: šratasvydžio automatas, maskuojanti apranga, veido apsauga, akiniai, 1000 šovinių, taktinė liemenė, instruktoriaus priežiūra. 

 


Žaidimo metu galima įsigyti papildomai:

1000  šovinių – 5 €,

Airsoft granatą – 3 €/vnt

Karišką maisto davinį – 7 €/vnt

 


Švenčiantiems karinį bernvakarį, mergvakarį, gimtadienį ar turintiems ypatingą progą, siūlome spec. programą. Norintiems sužinoti daugiau, susisiekite !!!

 


Neturi  grupės, bet nori sudalyvauti AIRSOFT žaidime? Žiūrėk artimiausius organizuojamus renginius ir dalyvauk !!!

Kas yra Airsoftas (Šratasvydis)?

Airsoftas – aktyvi pramoga, kurioje naudojamos tikrų karinių automatų kopijos, šaudančios 6mm plastikiniais šratais. Šratasvydis yra tikrų karinių veiksmų simuliatorius, kuris dar yra žinomas kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, kurio pagrindinis tikslas – susidirbimas su komanda, komandos formavimas ir karinio pobūdžio užduočių vykdymas. Čia išryškėja visos užslėptos žmogaus savybės ir mokėjimas priimti sprendimus ne tik už save, bet ir už komandos draugus.

Airsoft renginių organizavimas:

Airsoft renginiai organizuojami TACTICAL DAY kariniame poligone. Tačiau ne bėda, jei esate išsirinkę kitą teritoriją. Mielai atvyksime ir sukursime karines pramogas pagal Jūsų pageidavimus.
Žaidimus veda daugiametę patirtį turintys profesionalūs instruktoriai.

 

Airsoft žaidimai:

Airsoft žaidimo metu sukuriamas specialus scenarijus, kuris leis išbandyti ne tik šaudymą į priešininkus, bet reikės atlikti ir karinius standartus atitinkančias užduotis, tokias kaip kambarių valymas, objekto gynyba, staigus šturmas ir atsitraukimas. Kad mūšis būtų tikroviškesnis ir užtikrinantis didesnį adrenalino pliūpsnį, papildomai galėsite pasitelkti airsoft ir dūmines granatas. Po visko, norintiems atsikvėpti ir paįvairinti ragautus patiekalus, siūlome įsigyti karinius sausus maisto davinius ir specialioje poilsio zonoje jais pasimėgauti

Kuo skiriasi airsoftas ir dažasvydis:

Airsoftas, dar kitaip vadinamas šratasvydžiu, žinomas kaip tikrų karinių veiksmų simuliatorius, kuris pritaikomas bet kokioje teritorijoje ar miške. Airsofte naudojamos tikrų ginklų elektro-pneumatinės ginklų kopijos, kurios atitinka savo svoriu ir išvaizda tikram koviniam ginklui. Dažniausiai šratasvydyje naudojami ginklai veikia akumuliatoriaus pagalba. Airsoft ginklai šaudo pavieniu ir automatiniu rėžimais, ginklų greitošauda – 720 šūvių per 1 min. Airsoft ginklų šūvio nuotolis priklauso nuo ginklo galingumo, tačiau dauguma šturmo karabinų šūvio nuotolis yra 40/50 metrų, iš dviejų šūvių galima pataikyti į A4 formato lapo dydžio taikinį. Šratasvydyje visi pataikymai pagrįsti sąžiningumo principu, todėl, kai į Jus ar Jūsų ekipuotės dalį pataiko priešininkas, privalote prisipažinti, kad į Jus pataikė. Airsofte nenaudojami šaudmenys, paliekantys dažus ant ekipuotės ar teritorijoje esančių  pastatų, medžių ir t.t

 

Karinė pramoga:

Karinė pramoga – tai renginio tematika, kurioje sukuriamas visos dienos karinis užimtumas. Mūsų tikslas per ribotą laiką sukurti visos dienos karines pramogas, į kurias įtraukiame ne tik airsoft žaidimus, tačiau ir karinius standartus atitinkančius kliūčių ruožus, išgyvenimo kurso pradžiamokslį, karinius taktinius mokymus bei kitas smagias ir aktyvias karines pramogos per kurias Jūs ir Jūsų draugai atskleidžia visus savo įgūdžius bei savybes. Karines pramogas sukuriame estafečių principu, todėl visas paslaugas išskirstome segmentais per kuriuos visi dalyviai privalo praeiti ir uždirbti savo komandai kuo daugiau taškų, tad kiekvienas dalyvis gali atrasti save karinėse užduotyse.

 • Puikiai suorganizuoti žaidimai, su savo netikėtumais bei kintančiomis užduotimis. Nesvarbu ar saulė šviečia ar lietus lyja, vyrai į savo darbą žiūri labai rimtai.

  Linas Lobinas Avatar
  Linas Lobinas
  9/02/2020

  Šventėme draugo bernvakarį. Labai smagiai sugalvota užduotis jaunikiui. Pats žaidimas smagus, užduotys dinamiškos ir įdomios, ginklai veikė puikiai. Puiki pramoga bet kokia proga.

  Mindaugas Baubonis Avatar
  Mindaugas Baubonis
  8/24/2020

  Bernvakario programa buvo super! Apmokino, viską parodė ir paaiškino, instruktorius visada buvo šalia su užduotimis.

  Edvin'as T. Avatar
  Edvin'as T.
  8/24/2020

  Taking weekend skirmishes to the next level.

  Tomas Avatar
  Tomas
  6/07/2020
 • Gera renginių organizacija

  Raimis Lapinoza Avatar
  Raimis Lapinoza
  6/03/2020

  poligonas super! yra ir miskingos vietoves ir pastatais ir didesni atviri plotai. sekmadienio zaidimams pats tas

  Kiril Miliajev Avatar
  Kiril Miliajev
  6/02/2020

  Geriausi airsoft užsiėmimai kuriuose teko dalyvauti. Su daugeliu lyginant geresni kartais, o ne procentais.

  Petras Svirplaitis Avatar
  Petras Svirplaitis
  6/02/2020

  Kas kart vaziuojant, kas kart parsivezam nuostabius ispudzius, idomus scenarijai, uzduotis, puikiai suplanuotas zaidimas, taip ir toliau!

  Irmantas Avatar
  Irmantas
  6/02/2020